Nieograniczone możliwości obróbki kamienia naturalnego pozwalają na realizację nietypowych zamówień, a szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie materiałów pod każdy projekt. Realizujemy zlecenia z 3 rodzajów kamienia w zakresie parapetów, blatów, stopni, kominków…

 

Marmury

Marmury – skały metamorficzne powstałe z przeobrażenia wapieni; dzięki charakterystycznej, niepowtarzalnej, naturalnej strukturze i kolorystyce nadają wnętrzom wyjątkowy klasyczny charakter, indywidualizm i elegancję.

 

Granity

Granity – skały magmowo – głębinowe, będące jednymi z najtwardszych skał na świecie, mają szerokie zastosowanie m.in. w budownictwie; odporne na działanie warunków atmosferycznych mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Realizacja zamówień w zakresie : parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, blatów, stopni, kominków… z możliwością wyboru różnych struktur powierzchni : polerowanie, piaskowanie, płomieniowanie, szczotkowanie.

Piaskowce

Piaskowiec – drobnoziarnista, zwięzła skała osadowa, powstała w wyniku scementowania ziaren piasków, skał i minerałów za pomocą spoiwa; może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz.